معرفی شرکت

اوکسین رعد یک شرکت فنی مهندسی و بازرگانی است که با همت جمعی از متخصصان وکارشناسان زبده در حوزه مهندسی و بازرگانی تاسیس گردید و فعالیت های خود را در بخش مهندسی برق با در دست گرفتن پروژه های نه چندان بزرگ آغاز نمود. رفته رفته با اعتماد مشتریان به این تیم متخصص، این شرکت قدم به عرصه بزرگ صنعت نهاد. این شرکت در زمینه خدمات ارتینگ، حفاظت در برابر صاعقه و سرج به صورت عمده فعالیت داشته و کلیه امور مهندسی، طراحی، نظارت، اجرا و تامین اقلام را بر عهده دارد.

پیشگامی و ممتاز بودن

در اوکسین رعد به بهترین شدن در حوزۀ فعالیت خود می اندیشیم. اگر کاری را می ‏پذیریم باید آن را به بهترین نحو ممکن به پایان ببریم. حس برتری و پیشگامی، روح جاری و حاکم بر فرهنگ ماست و اعتقاد داریم این تعالی و ممتاز بودن در همۀ امور شرکت از محصولات تا فرآیندها تا نیروی انسانی، باید مشهود باشد. در نوردیدن بلندترین قله ‏ها و دستیابی به دشوارترین اهداف را در حیطۀ توانایی ‏های خود می ‏دانیم. ما برای پیشرفت و تعالی مرزی قائل نیستیم.

نوآوری دانش‏ محور

باور داریم امروزه موتور اصلی پیشرفت و خلق ارزش، نه صرفاً مبتنی بر دانش و فناوری، که مبتنی بر ارائۀ راه ‏حل ‏های بدیع و محصولات نو بر بستر دانش و فناوری، می‏ باشد. در اوکسین رعد، ارائه راه‏ حل ‏های نوآورانه و در عین حال دانش ‏محور، همواره مورد تشویق و استقبال است و ما خلاقیت و تحقق عملی آنرا تا رسیدن به نقطه مطلوب مشتریان، یکی از ارزش‏ های محوری خود می ‏دانیم.

چشم انداز

  • رسیدن به جایگاه پنج شرکت برتر در حوزه مهندسی برق
  • تبدیل شدن به شرکت مورد اعتماد مشتریان
  • گسترش حوزه های کاری با حضور افراد متخصص در هر حوزه
  • افزایش ظرفیت فنی-اقتصادی با شناسایی نیازهای صنعت

همگام با مشتری

در اوکسین رعد باور داریم ارائه خدمات عالی به مشتریان، بهره­وری را بهبود می­بخشد. ما در پروژه ها از صفر تا صد با شما هستیم و در هر لحظه آماده پاسخگویی سریع ، کمک و مشاوره به مشتریان می­باشیم. بازدید و ارزیابی سایت، طراحی دقیق و ارائه دفترچه های محاسباتی مطابق با استانداردهای بین المللی، تامین اقلام با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، نصب و اجرای پروژه توسط تیم متخصص و همچنین آموزش به مشتریان از جمله خدماتی می­باشد که باعث شده اوکسین رعد را به یکی از شرکت های قابل اعتماد در بین مشتریان تبدیل کند.

تعهد

اوکسین رعد در قبال کارکنان شرکت، که ارزشمندترین دارایی آن می ‏باشند، خود را متعهد می ‏داند تا شرایط رشد فردی و حرفه‏ ای آنان را فراهم آورد. متقابلاً کارکنان در قبال رشد، توسعه و تعالی شرکت احساس مسئولیت می‏ کنند. ما خود را در قبال حرفی که می ‏زنیم و وعده ‏ای که می ‏دهیم، متعهد می ‏دانیم. ما خود را در قبال کارکنان، مشتریان، همکاران و جامعه و در نهایت رشد و پیشرفت کشور، مسئول و پاسخگو می ‏دانیم.

 

تماس با ما