تاسیسات الکتریکی ساختمان شامل بخش های:

طراحی.مشاوره،اجرا و نظارت بر اجرا می‌باشد که که هرکدام از این بخش ها خود شامل زیر مجموعه های مختلفی هستند که اصلی ترین بخش تاسیسات الکتریکی یک ساختمان را تشکیل می دهند، شرکت ایمن سازان اکسین رعد با تجربه دها پروژه ساختمانی در تمامی‌ امور توانایی ارائه خدمات را دارد.

ایمن سازان اکسین رعد متشکل از مهندسین مجرب و با تجربه در عین ابداع و طراحی سیستم‌های ساختمانی مطابق با استاندارد‌های روز دنیا در تمامی‌ پروژه هایی که انجام شده شاخصه‌های بومی را نیز در نظر می‌گیرد که این امر باعث رضایت کامل  مشتریان و ساختمان ساز‌های عزیز شده است.

همکاری با پروژه های مسکونی و اداری‌-تجاری در بحث‌های نظارت،اجرا،طراحی و حتی مشاور‌ه ای نمایانگر تجربه بالا تیم برق این شرکت می‌باشد. از دیگر توانایی ‌های مهندسین این شرکت می‌توان به استفاده از بروز‌ترین نرم افزار‌های طراحیِ روشنایی و نرم افزار‌های طراحی ساختمانی اشاره کرد که باعث ایجاد یک روند رو به رشد در اجرا می شود.

configuring clipart consultant - طراحی تاسیسات الکتریکی

مشاوره پیش از ساخت:

یکی‌ از مهمترین قسمت ها در امر ساخت و ساز بحث مشاوره‌ای است.تیم مهندسین برق ایمن سازان اکسین رعد با استفاده از مطالعات و تحقیقات بروز خود به ساختمان ساز‌های عزیز و کارفرمایان محترم برای انجام پروژه‌های خود مشاوره ای را ارایه می دهند که از هزینه اضافی و بیهوده جلوگیری شود و با انتخاب بهترین متریال که از لحاظ فنی‌ مورد تایید استاندار‌های روز دنیا و از دید مهندسی‌ دارای شاخصه‌های مناسب است پروژه‌های خود را اجرا کنند.

گاهی‌ دیده  شده است که کارفرمایان عزیز به دلیل عدم  دانش کافی‌ در باره مسائل فنی‌ با تیم‌های طراحی خود به مشکلات برخورده اند،اما تیم مشاوره‌ای شرکت ایمن سازان اکسین رعد این اطمینان را می دهد با دانش بروز و تجربه خود از به وجود آمدن این دست مشکلات جلوگیری کرده که این امر فقط و فقط با ارائه طرح‌ها و مشاور‌های درست این تیم عملی‌ می شود. شرکت ایمن سازان اکسین رعد آماده است که در هر زمان کلیه خدمات مشاوره ای خود را قبل از شروع پروژه با کارفرمایان محترم درمیان بگذارد و به انتخاب صحیح کارفرما کمک کند.

طراحی تاسیسات الکتریکی

طراحی تاسیسات الکتریکی شامل بخش‌های زیادی می‌باشد،برای مثال طراحی سیستم روشنایی،سیستم صاعقه گیر،طراحی تابلو ها.،طراحی رایزر‌ها،چاه های ارت و….اصلی‌‌ترین بخش‌های طراحی تاسیسات الکتریکی ساختمان هستند که تیم طراحی برق شرکت ایمن سازان اکسین رعد با بهره گیری از به روز‌ترین نرم افزار‌های طراحی بهترین خدمات را به مشتریان و ساختمان ساز‌های عزیز ارائه می کند.

یکی‌ از شاخصه ‌های اصلی‌ که در تیم طراحی تاسیسات الکتریکی این شرکت دیده می شود ، تجربه اجرایی تیم طراحی است که کمک می‌کند  طرح ارایه شده در هنگام اجرا به هیچ مشکلی برخورد نکند و یا در اجرای پروژه، تیم اجرایی به مشکلات رایجی اعم از : عدم هماهنگی‌ در رایزر ها،عدم سینی گذاری مناسب و…. برخورد نکنند که ‌این نشان از تجربه بالا و تخصص تیم طراحی است.

تیم طراحی شرکت اکسین رعد این افتخار را دارد که برای شروع یک پروژه ساختمان سازی از ابتدا برای طراحی تاسیسات  الکتریکی کنار مشتریان خود بوده و این اطمینان را به مشتریان دهد که با رعایت استاندارد‌های روز دنیا و استاندارد‌های مربوط به مبحث‌های نظام مهندسی‌  و استفاده از بروز ترین نرم افزار های مربوط به این بحث، بهترین طرح  را ارایه کرده و در اختیار مشتریان قرار دهد.

electrician - طراحی تاسیسات الکتریکی

نظارت بر اجرا

یکی‌ از اصلی‌‌ترین بحث‌هایی که در امر اجرا وجود دارد اجرای صحیح تیم اجرایی است. کسب اطمينان از تأمين نيازمندي‌ها و الزامات پروژه از يک سو و اجرای دقيق و صحيح آنها در موعد تعيين شده مطابق با دستورالعمل و استانداردهای بروز و متعارف از سوی ديگر، نیاز به نظارت بر پروژه را بیش از پیش اهمیت پیدا می کند. با توجه به حساس بودن تاسیسات الکتریکی ساختمان که در صورت اجرای  غیر صحیح(عدم رعایت نکات ایمنی تخصصی برق)  می تواند خسارت جانی و مالی طاقت فرسایی را برای کارفرما و مهندسین اجرایی به بار آورد، حضور یک ناظر به عنوان ناظر مقیم یا ناظر غیر مقیم در پروژه‌های ساختمانی امری ضروری است. تیم مهندسین شرکت ایمن سازان اکسین رعد  با تجربه بالای خود و اطلاعات بالا از مسائل فنی‌ توانایی ارائه خدماتی از قبیل:نظارت بر اجرا،نظارت بر تیم اجرای،نظارت بر طرح و… را  به مشتریان و کارفرمایان دارد.

اجرا:

در کنار تمامی‌ مراحل آنچه که باعث نتیجه ای خوب و مناسب در تاسیسات الکتریکی می شود، تیم اجرایی با تجربه و ماهر است. تیم اجرایی شرکت ایمن سازان اکسین رعد با تجربه بیش از یک ده کار اجرایی به کارفرمایان عزیز این اطمینان را می دهد که به بهترین نحو و با کمترین تاخیر یا حتی خطا پروژه را اجرایی کرده.

تمامی‌ پروژه‌های که تیم اجرایی ما  در طول این چند سال انجام داده است نمایانگر تجربه بالا در امر اجرا هست که این فقط و فقط باعث اطمینان خاطر مشتریان عزیز این شرکت بوده .تیم اجرایی ایمن سازان اکسین رعد همیشه رضایتمندی مشتریان و کارفرمایان عزیز را سر لوحه خود قرار داده است.