oxinraad.com namayandegiobodariran yek - نمایندگی obo در ایران

نمایندگی obo در ایران : زمانی که در پی ابتیاع یک کالا هستیم ، خرید آن از مجموعه ای که تحت عنوان «نمایندگی فروش» مستقیماً به شرکت سازنده وابسته است اهمیت زیادی دارد . این اهمیت زمانی بیشتر می شود که شرکت مورد نظر غیر ایرانی، هزینه ای که برای ابتیاع این محصول می پردازیم زیاد و کاربرد این محصول به نحوی باشد که ضامن سلامت انسان و تجهیزاتی گران‌قیمت باشد .

 این ویژگی ها که جملگی در خصوص خرید سرج ارسترهای obo صدق می کند این پیام را به همراه دارد که خرید این محصولات از یک نمایندگی معتبر از چه میزان اهمیتی برخوردار بوده و چه مزایا یا پیامدهای نامطلوبی را به دنبال دارد .

در همین رابطه قصد داریم تا پس از شرح وظایف یک نمایندگی و خدمات متمایزی که نسبت به فروشندگان و واسطه های آزاد ارائه می دهند ، به معرفی یک نمایندگی obo  بپردازیم ؛ پس با ما همراه باشید !

نمایندگی

در ساده‌ترین تعریفی که می توان از نمایندگی‌ها ارائه داد می توان گفت که این مراکز به عنوان کارگزاران فرد یا شرکتی که محصول یا خدمتی ویژه را ارائه می دهند، واسطه عرضه آن‌ها به عموم مشتریان بوده و عموماً به منظور فروختنشان بی‌آنکه سودی چشمگیر از این تبادلات به دست آورند به این واسطه‌گری می پردازند .

پرواضح است که نمایندگان یک کمپانی به محصولاتی دست اول دسترسی دارند ، درنتیجه انتظار می رود تا از نظر تنوع اجناس و عرضه مدل های جدید همواره یک قدم از کسبه یا فروشگاه هایی که به صورت مستقل عمل می کنند جلو باشند .

این در حالیست که مشتریان نیز با عنایت به این رابطه مستقیم میان دو حلقه زنجیره تأمین (سازنده و فروشنده بدون حضور دلال‌ها) انتظار به دست آوردن کالای مد نظرشان با پایین‌ترین قیمت ممکن را دارند ، توقعی که در شرایطی یکسان (مثلاً ورود هر دو از درگاه‌های رسمی گمرک یا اعطای گرانتی‌های مشابه) معمولاً درست نیز می باشد .

در ادامه لازم به ذکر است که در مواردی استثنائی هم این نمایندگی‌ها از مفهوم «شعبه» فاصله گرفته و همانند آنچه که در بسیاری از نمایندگی های ایرانی در حوزه های مختلف می بینیم ، به عنوان «عامل فروش» سود و زیان این کار را به جان می‌خرند.

 به بیانی دیگر در این موارد فرد یا مجموعه نماینده به جای اینکه تنها واسطه‌ای میان تولید‌کننده و خریدار باشد ، این محصولات را از شرکت مادر خریداری کرده ، به تملک خود در می آورد و سپس اقدام به فروش آن‌ها می کند .

در نتیجه چنانچه بازار دچار نوسان شده یا این محصولات به طور کامل به فروش نرسند ، مرجوع بار به شرکت مادر در کار نخواهد بود .

oxinraad.com namayandegiobodariran do - نمایندگی obo در ایران

خرید یک محصول از نمایندگی چه مزایا و معایبی دارد ؟

زمانی که شما قصد خرید یک محصول از نمایندگی آن را دارید ( مثلاً نمایندگی obo در ایران ) ، این کار منافعی را برایتان به همراه دارد ، همانگونه که ممکن است به ظاهر ضرری را نیز به همراه داشته باشد . با توجه به اینکه در حال صحبت در خصوص نمایندگی obo در ایران هستیم ، با نیم نگاهی بر سرج ارستر های این نام تجاری به بررسی این مزایا و معایب می پردازیم :

اطمینان از اصالت محصول خرید با قیمتی مشخص

به عنوان تجربه ای شخصی ، چندی پیش در پی خرید یک وسیله خانگی بودم که بالطبع برای مشاهده نمونه هایی با تنوع بیشتر به یکی از مراکز فروش و بورس‌های مطرح آن مراجعه کردم . با صرف نظر از شرح جزئیات نتیجه ای که به دست آمد خارق العاده بود ! در میان ده ها فروشگاهی که به دنیال محصول خاصی می گشتم به جرأت می توانم ادعا کنم که هیچ دو قیمت یکسانی به من ارائه نشده ، توضیحات هر فروشنده به شدت با اظهارات نفر قبلی در تضاد بوده و بسیاری از این افراد با بدگویی از دیگر اجناس ، کالای خود را اصل ، مرغوب و ارزنده معرفی می کردند .

طبیعیست که در چنین شرایطی نه تنها ریسک خرید با مبلغی بالا افزایش می‌یابد ، بلکه اطمینانمان نیز از اصالت خود محصول از بین خواهد رفت . اتفاقی که برای خود من نیز سبب شد تا محصول مورد نظرم را با قیمتی بیشتر نسبت به سایر گزینه ها از نمایندگی برند مذکور خریداری کنم ، اما از اصالت آن مطمئن بوده و تا این لحظه نیز از این انتخاب راضی هستم.

oxinraad.com namayandegiobodariran se - نمایندگی obo در ایران

ضمانت نامه معتبر

اگرچه بسیاری از فروشندگان کیفیت محصولات خود را ضمانت کرده و آن را گارانتی می نمایند ، اما آیا این تعهد ضمانت اجرایی هم دارد؟ شاید در پاسخ این سوال شک داشته باشیم اما بی تردید نمایندگی‌های معتبر در پی تضمین کردن اجناس خود بدان پایبند خواهند بود .

اطمینان از سلامت محصول

با صرف نظر از افراد پر شماری که در سلامت و امانت‌داری تمام به تجارت می پردازند ، در همه حوزه ها افراد سودجویی هم پیدا می شوند که با دستکاری محصولات نو و تعویض برخی قطعات آن اقدام به فروش محصولاتی نامرغوب می نمایند . در همین رابطه نمایندگی‌ها حتی با وجود قیمت گاه بالاتری که برای ارائه یک محصول از مشتریان خود می گیرند (که به دلیل هزینه های غیرمستقیم عرضه کالا از قبیل سرشکن شدن پول باربری یا مالیات ارزش افزوده و … می باشد) ، محصولی را به مشتریان خود ارائه می دهند که در آرمانی‌ترین حالت خود قرار داشته و بدین ترتیب کالایی دسته اول به معنای واقعی را عرضه می‌کنند .

نمایندگی obo در ایران

به عنوان سخن پایانی لازم به ذکر است که مجموعه اکسین رعد به عنوان نمایندگی obo در ایران تحت نظارت مستقیم این شرکت به فعالیت پرداخته و بدین ترتیب شما می توانید تا امور مرتبط با طراحی، مشاوره، اجرا سیستم­های ارتینگ و حفاظت در برابر صاعقه خود را به شرکتی با استانداردهای روز دنیا بسپارید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.