oxinraadcom arresterobo - سرج ارستر OBO

سرج ارستر OBO : نه تنها در زمینه خرید و راه اندازی سامانه های برقگیر ، بلکه در هنگام خرید هر کالا یا خدمت دیگری در بازار ایران ، چنانچه به دنبال یک پدیده خاص بگردیم با تنوع فراوانی روبرو می شویم که سبب می شود تا در کنار باز بودن دست مشتریان برای خرید این محصول ، تصمیم گیری هم برای آنان دشوار شود .

به عنوان مثال در هنگام خرید سرج ارستر و قطعات مرتبط با آن ، گستره‌ای از محصولات مصرفی از خاور دور گرفته تا ایران ، اروپا و آمریکای شمالی یافت می شوند که بنا به قیمت ، امکانات ، حجم و میزان مشتری مداری فروشنده خود کاربرد و میزان محبوبیتی مشخص داشته و در اختیار این افراد قرار می گیرند .

در همین اثنا زمانی که با خریداران چنین محصولاتی صحبت می کنیم ، عده ای از روی قیمت تصمیم گرفته ، برای دسته دیگری کارایی و طول عمر مفید مهم است ، مجموعه هایی به نصب سریع آن نیاز داشته و تعداد دیگری هم به خدمات پس از فروش عرضه شده توسط فروشنده می اندیشند .

با کنار هم قرار دادن این عوامل و همچنین حساسیتی که این قطعه دارد می توان گفت که در این مورد همکاری با نمایندگی و استفاده از محصولات آنان تحت لوای برندی سرشناس می تواند مزایای بیشتری داشته باشد که در ادامه به بررسی ان ها خواهیم پرداخت .

 

نمایندگی سرج ارستر OBO  در ایران چه خدماتی ارائه می‌دهد ؟

شرکت ایمن سازان اکسین رعد به عنوان نمایندگی سرج ارستر OBO در طول سال­های فعالیتش همواره تلاش خود را مبذول داشته است که تخصصی ترین خدمات خود را به کاربران ارائه نماید. نمایندگی OBO در چند بخش، سرویس های با کیفیت و متمایزی را به کاربران خود ارائه می دهد:

 1. فروش

در واحد فروش نمایندگی رسمی OBO همه امکانات را فراهم ساخته ایم که مشتریان بالقوه در نهایت امنیت و اطمینان اقدام به خریداری نیازمندی‌هایشان کنند.

در این بخش از نمایندگی و به منظور خرید سرج ارستر OBO ، پیش از هر اقدامی می‌توانید با استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان و تخصصی، در مورد محصول مورد نظر خود اطلاعات جامعی به دست آورید.در گام بعدی می توانید آن محصول را با نمونه های مشابه در سایر برندها مقایسه کرده و با توجه به مهمترین و موثرترین فاکتور های خرید، نسبت به خرید هر یک از محصولات ” اُبو بترمن ” وارد عمل شوید.

این نمایندگی به شما اطمینان می دهد که با خرید از این درگاه خواهید توانست از مجموعه ای از امتیازات ویژه بهره‌مند شوید که خرید شما را برای همیشه بیمه می کند. تمامی خدمات نمایندگی رسمی OBO همراه با ضمانت نامه های رسمی و کتبی ارائه می شوند .

 

oxinraadcom surgearresterobose - سرج ارستر OBO

 

 1. طراحی

تعهد ، تجربه ، دانش و مهارت طراحی سیستم های حفاظت در برابر سرج از جمله عواملی هستند که ما در مهندسین و طراحان خود سراغ داشته و به عنوان یکی از نقاط قوتمان به آن افتخار می کنیم .

شرکت ایمن سازان اکسین رعد به هنگام طراحی یا برآورد کردن سخت افزارهای مورد نیاز برای برپایی یک سامانه سرج ارستر OBO، علاوه بر مورد تجزیه و تحلیل قرار دادن همه متغیرها یا عوامل تاثیرگذار روی سازوکار این سیستم ، بودجه مورد نظر کارفرمایان را نیز سنجیده و با قیمتی مصوب و منصفانه – همان طور که در خور یک نمایندگی رسمی می باشد – به طراحی سامانه مذکور می پردازند .

زمینه های طراحی و برپایی سیستم های حفاطت در برابر سرج

طبیعیست که هر حرفه ای که به این سامانه نیاز داشته باشد دارای سلسه عملیات ، ماشین آلات ، سطح ایمنی و محدودیت های مختص به خود می باشد که تنها با ورود به آن ها قادر به شناساییشان هستیم .

از آنجایی که کارگروه طراحی اکسین رعد به عنوان نماینده رسمی OBO سابقه کافی در حوزه طراحی و نصب سیستم های سرج ارستر مختلف را دارد ، در حوزه های گوناکون حرف های بسیاری برای گفتن داشته که همین امر به افزایش بازدهی اقدامات ما منتهی می شود .

سابقه برقراری سامانه سرج ارستر در نیروگاه های مختلف ، صنایع نفت و گاز ، حوزه های مخابراتی و الکترونیکی ، سیستم های فتوولتاییک و همچنین حفاظت کاتدیک سبب شده است تا رزومه پربار این مجموعه اطمینان هر علاقمندی را به خود جلب نماید .

یک مجموعه متخصص در حوزه راه اندازی سامانه های سرج ارستر چه ویژگی هایی دارد ؟

 • طراحی سازوکاری مخصوص هر پروژه در پی امکان سنجی، به جای استفاده از فرمولی یکسان برای همه مشاغل و سازه‌ها
 • برپا کردن محاسبات طراحی و انتخابسرج ارستر روی بستری علمی که این کار توسط کارشناسان OBO با نرم افزارهای پیشرفته انجام می پذیرد .
 • ارائه چند آلترنیتیو به کارفرما و باز گذاشتن دست وی در انتخاب پلن های مالی و فنی
 • پاسخگویی مفید و سریع
 • ارائه مشاوره های رایگان تلفنی و آنلاین به منظور انتخاب بهترین گزینه از دید کارفرما
 • وقت شناسی یا شروع، حضور و اتمام به موقع در پروژه ها
 • آموزش به مشتریان و انتقال مفاهیم کاربردی با زبانی ساده به ایشان
 • و نهایتاً برگزاری سمینارهای آموزشی و برپایی گردهمایی های تخصص

 

 1. نصب و اجرا

خدمات نصب و اجرای سرج ارستر OBO به عنوان یک کار تخصصی باید به متخصصان و تکنسین های مجرب این بخش سپرده شود. در واقع این بخش با هدف اجرای درست سیستم حفاظت در برابر سرج شکل گرفته است.

شرکت ایمن سازان اکسین رعد می تواند با مدیریت کامل بر روی خدمات نصب و راه اندازی سیستم های حفاظت در برابر سرج، شرایطی را ایجاد کند تا شما با خیالی آسوده و بدون دغدغه از خرابی تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی، بر روی فعالیت های خود تمرکز داشته باشید.

تیم ما با فعالیت مؤثر، دقیق و سریع خود در تمام مراحل، به شما کمک خواهد کرد تا در اسرع وقت سرویس‌ها و یا تجهیزات مورد نیاز خود را ارزان‌تر و ایمن‌تر از همیشه نصب و راه‌اندازی کرده و از آن بهره‌مند گردید.

 1. خدمات پس از فروش

اگرچه روند خرید یک محصول یا خدمت به سلسله اقدامات پیش از پرداخت هزینه آن ها و دریافت این عوامل از سوی مشتریان گفته می شود ، اما حقیقت خرید و مجموعه ملاحظاتی که باید در این راه انجام پذیرد مربوط به بعد از گذراندن این مرحله و در اثنای استفاده از آن هاست !

 به عبارتی دیگر ، دقتی که پیش از خرید کرده یا پرس و جویی که برای یافتن بهترین نام تجاری عرضه کننده کالا یا سرویسی خاص انجام می‌دهیم ، جملگی برای این است که در هنگام استفاده از آن ها دچار مشکل نشده ، در ازای مبلغی که پرداخت می‌کنیم با حداکثر بازدهی روبرو شده و از خدمات پس از فروش آن بهره کافی را ببریم .

از آنجایی ویژگی­های اخلاقی و رفتاری مناسب کارمندان یک مجموعه در بخش خدمات پس از فروش آن و برخوردی محترمانه ، از سر تواضع و انتقال دهنده حس اعتماد و آرامش به مشتریان می تواند سود فراوانی برای طرفین داشته باشد (برطرف شدن مشکلات و ابهامات از یک سو و تثبیت وفاداری مشتری از سوی دیگر) ، ما در مجموعه اکسین رعد خدمات پشتیبانی را پل ارتباطی پایدار با مشتریانمان دانسته و این حلقه ضعیف چرخه حیات محصول در بازار ایران را با کیفیت هرچه تمام‌تر در سیاست های کاری خود تقویت کرده ایم .

در ادامه لازم به ذکر است که اکسین رعد به عنوان نماینده رسمی سرج ارستر OBO با حفظ مشتریان فعلی خود به جای تمرکز بر روی جذب مشتریان جدید ، تاکنون توانسته است تا با رفع مشکلات کاربران و کارفرمایان خود ، مقدمات لازم برای استفاده بهتر و مفیدتر مشتریانش از راهکارها و امکانات محصولات OBO را فراهم آورده و بدین ترتیب با پوشش امور مشتریانی با نوع مالکیت ، نوع کسب و کار و پراکندگی جغرافیایی رزومه خود را پربارتر نماید .

oxinraadcom surgearresterobodo - سرج ارستر OBO

سخن آخر

ایمن سازان اکسین رعد به عنوان نمایندگی رسمی OBO و درگاه امن و ایمن این برند سرشناس ، تمامی محصولات برند مورد نظر را همراه با خدمات پس از فروش ، با شرایطی ایده آل در اختیار مشتریان خود قرار می دهد .

 در نمایندگی رسمی OBO در ایران مجموعه ای از بهترین و با کیفیت ترین امکانات و تسهیلات را برای مشتریان خود در نظر گرفته ایم تا با بهره مندی از آنها بتوانند خریدی متمایز و منحصر به فرد داشته باشند، امکانات و تسهیلاتی که تضمین کننده سلامت خرید شما خواهند بود. به طور مثال با شرکت در جلسات مشاوره ای رایگان و تخصصی ما، می توانید درباره محصول مورد نظر خود، اطلاعات مفیدی به دست آورده، نقاط ضعف و قدرتش را بشناسید و  با آگاهی اقدام به خرید کنید!

 این نمایندگی همواره تلاش می کند تا در رعایت اصل مشتری مداری و مغتنم شمردن حقوق مشتریان، رتبه نخست را داشته و رضایت همه کاربران را جلب نماید . برای دریافت اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید.

One thought on “سرج ارستر OBO

 1. Pingback: سرج ارستر b+c

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.