oxinraad.com qeymatesurgearrester - قیمت سرج ارستر

 

قیمت سرج ارستر : در یادداشت های مرتبط خواندیم که سرج ها در حقیقت نوساناتی لحظه و بسیاری پر قدرت هستند که با ورود به مدار برق رسانی یک سازه ، می توانند خسارات سنگینی را از خود به جای بگذارند ، به طوری که گفته می‌شود در سراسر دنیا، شرکت های بیمه به طور سالیانه تنها خسارتی بالغ بر 80 میلیارد دلار به منظور جبران خرابی های این پدیده طبیعی می پردازند.

با توجه به این مطلب می توان گفت که عمده خسارات ناشی از ورود سرج به یک سامانه عبارت اند از :

 • سوختن تجهیزات
 • خرابی پیش از موعد آن ها
 • از بین رفتن اطلاعات مهم و دیتاسنترها و
 • ریسک های مالی، جانی و امنیتی !

از آنجایی که برخورد صاعقه به صاعقه گیر ، برخورد آذرخش به خطوط برق ، القای الکترومغناطیسی یا سوییچینگ در شبکه ( ورود و خروج موتور به شبکه، قطع و وصل های ناگهانی برق) و … از آن دست عواملی نیستند که بتوان به طور کامل آن ها را کنترل و تعدیل کرد ، نهایتاً این عوامل با سرج ارستر ما برخورد داشته و در بلند مدت آن‌ها را می سوزاند .

البته این رویداد اتفاق خیلی بدی هم نیست ، چرا که اگر این وسیله آسیب نمی دید ، صدمه اصلی به خود محصولات تحت حمایتش وارد می شدند که تبعات سنگین تری را به جای می آوردند !

قیمت سرج ارستر

اگر خرید تجهیزات اولیه برای برپایی یک سامانه برقگیر را کنار بگذاریم ، خواه ناخواه به دلیل آسیب های اجتناب ناپذیری که به آن ها وارد می شود روزی ملزم به تعویض این قطعات الکترونیکی هستیم که در این شرایط آگاهی از قيمت سرج ارستر برایمان مهم می شود .

لیست قیمت سرج ارستر با توجه به خارجی بودن کالا ، خرید ارزی و  نوسانات بیش از حد بازار دلار و سایر وجوه رایج کشورهای خارجی، به یک معضل بسیار بزرگ برای شرکت ها تبدیل شده است. در بازار سرج ارستر طیف گسترده ای از قیمت ها وجود دارد. قیمت های خیلی بالا و خیلی پایین بعضی سایت ها، فروشگاه ها و حتی شرکت ها که بعضاً ادعای قیمتی پایین تر از قیمت تمام شده سرج ارستر را دارند که در واقعیت اینچنین نیست باعث سردرگمی مشتریان شده است. این قیمت ها در واقع نشان از تقلبی بودن کالا و عدم پشتیبانی خدمات فنی دارند.

این فروشگاه ها یا شرکت ها فقط به منافع و سود خود فکر می کنند و از هرگونه پشتیبانی پس از فروش امتناع می ورزند.

شرکت OBO به عنوان یک شرکت مطرح در زمینه تولیدات محصولات با کیفیت ارتینگ، صاعقه گیر و سرج ارستر، از محبوبیت بالایی در بین مشتریان و کارفرمایان بین المللی برخوردار است. این محبوبیت باعث شده است که شرکت ها، فروشگاه ها و سایت هایی که حتی اعتبار خاصی ندارند هم به فروش سرج ارستر تقلبی OBO روی آورند؛ عاملی که سبب شده است تا ما به منظور شناساندن محصولات اصلی و قابل اطمیان مجموعه مذکور ، به معرفی سرج ارستر، نحوه قیمت گذاری، شناسایی سرج ارستر تقلبی و اصلی، شرایط خدمات و گارانتی، نحوه شناسایی نمایندگی اصلی و اختلاف قیمت بازار اشاره می کنیم:

oxinraadcom qeymatesurgearresterdo - قیمت سرج ارستر

معرفی سرج ارستر

سرج ارستر یا برقگیر یک تجهیز بسیار مهم حفاظتی است که اضافه ولتاژها و جریان های ناشی از صاعقه و سوییچ زنی را از بین می برد. عملکرد آن با محدود کردن ولتاژ ورودی و سپس انتقال جریان زیاد به سیستم ارت کار می کند.

با توجه به تعریف سرج ارستر، در می یابیم که استفاده از یک تجهیز حفاظتی با کیفیت و اصل می تواند بسیاری از مشکلات وخسارات ناشی از اضافه ولتاژ گذرا را حل کند.

لیست قیمت سرج ارستر بر اساس پارامترهای خاصی مشخص می شوند:

 

 • کیفیت و اصل بودن کالا

همانند بسیار دیگری از سخت افزارهای الکترونیکی ، این محصولات در سراسر دنیا طراحی و ساخته می شوند که ژاپن ، چین و برخی دیگر از کشورهای جنوب شرقی آسیا ، کشورهای صنعتی اروپا به همراه کانادا و ایالات متحده از پیشگامان تولید این محصولات هستند .

از آنجایی که همواره نام تجاری سازنده یک محصول در قیمت آن تأثیرگذار است ، پیش بینی می شود که نمونه های سرشناس تر دارای قیمت بالاتری باشند ، امری که همواره به معنای بهتر بودن این محصولات از رقبای خود نمی باشد ، بلکه ممکن است به دلیل اینکه طی سالیان سال امتحان خود را پس داده اند اینک به عنوان محصولاتی ارزنده شناخته شوند .

یکی از مهمترین فاکتورهای تعیین قیمت سرج ارستر، کیفیت ساخت، اصل بودن و کشور سازنده آن می باشد. به طبع از دیرباز با توجه با انتظار مردم از محصولات با کیفیت کشور آلمان، همواره این موضوع مطرح بوده است که محصولات آلمانی باید از کیفیت بالا و قیمتی مناسب برخوردار باشند.بنابراین انتظاری که می شود داشت، نباید قیمت سرج ارسترهای آلمانی از جمله سرج ارستر OBO از قیمت بسیار پایینی برخوردار باشند اما قیمتی رقابتی  با دیگر برندها دارند.

 • نوسانات ارز

در ایامی که ارز دارای نوسانات شدیدی بوده و وجوه رایج کشورهای دیگر در دو نوبت صبح و عصر با تلورانس زیادی خرید و فروش می شوند ، بدیهیست که نمی توان محصولی با قیمت ثابت در بلند مدت معرفی کرد . در نتیجه اینکه بهای ارز در هر دوره روی قيمت سرج ارستر تأثیر گذار است .

 • هزینه های حمل کالا، ترخیص و انبار داری

قسمت مهم دیگری که در قیمت کالاهای وارداتی نقش بسزایی دارد، هزینه حمل و ترخیص کالاست. علاوه بر آن هزینه های انبارداری و گمرک که با توجه به قیمت ارز  قابل پیش بینی نیست، تاثیر بسیاری بر قیمت سرج ارسترها می گذارد.

 

چرا سرج ارستر اصلی

به دلیل هزینه های گزاف تجهیزات در بازار امروز که به طور روزانه نیز قیمت آن ها بالاتر می رود، برای کارفرما این امکان وجود ندارد که پس از سوختن و یا ار بین رفتن یک تجهیز، آن را تعویض و یا از نو خریداری کند. در صورتی که می تواند با هزینه ای بسیار پایین و با استفاده از تجهیزات حفاظتی اصلی، از خسارات میلیاردی جلوگیری کند.

سرج ارستر نیز به عنوان یک تجهیز حفاظتی بسیار مهم در تاسیسات الکتریکی، باید از نمونه اصلی آن در پروژه ها استفاده گردد تا از خرابی و خسارات جبران ناپذیری که اتفاق می افتد جلوگیری کند.

متاسفانه فروشگاه ها و شرکت هایی که بعضاً در بازارهایی همچون لاله زار تهران فعالیت می کنند، اقدام به فروش سرج ارسترهای تقلبی از جمله سرج ارستر OBO می نمایند و به مشتری خود بدون هیچ سند و مدرکی اطمینان خاطر می دهند که جنس اصلی OBO را با قیمتی باور نکردنی ارائه می دهند. از جمله دلایل این شرکت ها برای ارائه جنس ارزان قیمت به مشتریان شامل موارد زیر است:

 • از قبل خریداری و در انبار نگه داری می شود
 • بدون واسطه جنس وارد می کنیم
 • همه اجناس OBO تقلبی هستند
 • شرکت OBO در ایران نماینده ندارد
 • سرج ارستر اصلی با تقلبی فرقی ندارد و هردو می سوزند

شایان ذکر است شرکت OBO با اینکه نام ایران را از سایت خود حذف کرده است اما همچنان در ایران نماینده دارد و کالای اصلی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

 

oxinraadcom qeymatesurgearresterse - قیمت سرج ارستر

شناسایی نمایندگی رسمی

شرکت ایمن سازان اکسین رعد به عنوان نماینده رسمی OBO در ایران همواره در تلاش است که مشتریان خود را در خرید سرج ارستر اصلی آسوده خاطر کند و به همین دلیل خدماتی شامل مشاوره رایگان، طراحی رایگان سرج ارستر، پشتیبانی هنگام خرید، پشتیبانی پس از فروش و خدمات مشاوره ای نصب و راه اندازی را با رعایت استانداردهای روز به مشتریان ارائه می دهد.

علاوه بر موارد فوق، با ارائه مدارک گواهی اصالت کالا، خیال مشتریان را از هر بابتی آسوده می کند تا کارفرما بدون هیچ دغدغه ای از سرج ارسترهای اصلی در پروژه خود استفاده کند.

مهمتر از خرید سرج ارستر، نصب سرج ارستر است که به منظور اطمینان خاطر مشتریان از نصب و راه اندازی سرج ارستر، مشاوره نصب نیز به صورت رایگان انجام می پذیرد.

چگونه از اصلی بودن و قیمت سرج ارستر OBO مطمئن شویم ؟

شاید برای مشتریان و کارفرمایان بسیاری این سوال پیش امده است که چگونه می توانند از اصالت کالا و قیمت آن قبل از خرید مطمئن شوند. اول باید به این نکته توجه شود که نمایندگان OBO دارای رنج قیمت ثابتی هستند اما ذکر نکات زیر ضروری است:

1- مشاهده قیمت در سایت www.obo.de 

این سایت اصلی شرکت OBO که به زبان آلمانی نیز هست، مشتری می تواند با جستجو هر کد از محصولات یا سرج ارسترهای OBO ، قیمت یورویی آن را مشاهده کند. ذکر این نکته ضروری است که قیمت ها در سایت OBO.de بسیار بالا هستند و شرکت OBO به منظور تسهیل کار نمایندگان خود و با توجه به شرایط هر کشوری، قیمت رقابتی را اعلام می کند. بنابراین در می یابیم قیمت سرج ارستر OBO نباید خیلی ارزان باشد.

1 800x238 - قیمت سرج ارستر

 

 

2- تغییرات ظاهری سرج ارسترها

از سال 2016 ، ظاهر سرج ارسترهای OBO دچار تغییراتی شده است و به غیر از 4 مدل با کدهای زیر همچنان به سبک قدیمی ساخته می شوند، هیچ ارستر دیگری به شکل ظاهری گذشته تولید نمی شود. بنابراین در خرید خود دقت بسیار بالایی به خرج دهید.

2 400x400 - قیمت سرج ارستر4 - قیمت سرج ارستر
ظاهر جدیدظاهر قدیمی

3- اگر مدلی از سرج ارسترها دارای آلارم خروجی باشد، رنگ آلارم سفید است. درصورتی که به رنگ سبز باشد، نشان از تقلبی بودن سرج ارستر است.

5 553x400 - قیمت سرج ارستر8 300x400 - قیمت سرج ارستر
سرج ارستر اصلیسرج ارستر تقلبی

چرا اکسین رعد را برای خرید انتخاب کنید؟

در ایمن سازان اکسین رعد، صرفه جویی در زمان، هزینه و امنیت انسان ها در بخش ایمنی برق را بر عهده داریم. مهندسین متخصص و با تجربه این شرکت، می­توانند کلیه نگرانی ها در زمینه ایمنی برق را با راه حل های مقرون به صرفه برطرف کنند.

 • ارائه اجناس اصلی با گواهی اصالت کالا
 • پشتیبانی در هنگام خرید و بعد از خرید
 • مشاوره رایگان در طراحی
 • مشاوره رایگان در نصب و راه اندازی
 • ارائه تخفیف ها و پیشنهاد های خوب به مشتریان

2 thoughts on “قیمت سرج ارستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.