oxinraad.com namayandegiforush yek - نمایندگی فروش سرج ارستر

نمایندگی فروش سرج ارستر : زمانی که در خصوص نمایندگی های یک مجموعه صحبت می کنیم، لازم است تا پیش از آن مطالب بیشتری در خصوص اهمیت همکاری با یک برند مطرح بدانیم .

در همین رابطه براستی در حوزه سرج ارستر و عموم تجهیزات محافظتی در برابر نوسانات شدید و ناگهانی برق، خرید یک محصول با نامی پرطمطراق چه اهمیتی داشته و چرا باید مبلغ بیشتری را برای کالایی که نمونه های ارزان تری هم دارد پرداخت کنیم ؟ آیا در میان برندهای مطرح در کشور، همه آن ها دارای خروجی یکسانی بوده و یا باید استفاده از نامی خاص را در اولویت انتخاب‌هایمان بگذاریم؟

در پاسخ به این سوالات می‌توان گفت که خرید یک محصول اصطلاحاً برند و بالطبع همکاری با نمایندگی های آن سبب

  • آرامش خاطر از اصالت و کیفیت محصول،
  • صرفه جویی زمان وی به هنگام انتخاب،
  • مواجه با طیف وسیعی از کالاها (تنوع محصولات)،
  • اطمینان از قبولی در آزمون های کنترل کیفی و امنیت بالا،
  • افزایش ارزش و اعتبار،
  • ایجاد تمایز و ارائه سطح بالاتری از کاربری و
  • دریافت خدمات پس از فروش

برای مشتریان می شود . در همین رابطه گفتنیست که در مبحث نمایندگی فروش سرج ارستر اهمیت برخی از موارد بیشتر از سایر آن ها می باشد .

oxinraad.com namayandegiforush chahar - نمایندگی فروش سرج ارستر

به عنوان مثال شاید در خرید یک لباس از برندی مطرح موضوع امنیت آن نه تنها مهم نباشد، بلکه نتوان تعریفی هم برای آن ارائه داد . این در حالیست که در خصوص سرج ارسترها فقدان این ویژگی که در نمونه های تقلبی یا ارزان تر شاید اعتبار چندانی به آن ها نباشد، فقدان این ویژگی موجب بروز خسارات سنگینی به یک سازه، تجهیزات داخل آن و صد البته کارفرما و صاحب امتیازانش شود .

نمایندگی فروش سرج ارستر

با توجه به توضیحات فوق، چنانچه در پی مجموعه ای برای طراحي صاعقه گير  یا نصب صاعقه گير هستیم لازم است تا با یافتن یک نمایندگی فروش سرج ارستر ، محصولاتی را اختیار کنیم که اولاً دارای اصالت، کیفیت و بازدهی بالایی بوده و ثانیاً بهایی که برای آن ها پرداخت می کنیم مقرون بصرفه و منصفانه باشد .

شاید یکی از بزرگترین چالش هایی که ما در کشورمان (پس از انقلاب اسلامی) به ویژه در سال های اخیر داشته ایم عدم حضور نمایندگانی رسمی از سوی برندهای مطرح دنیا در زمینه های مختلف بوده است . اگرچه فعالیت بسیاری از هموطنانمان در تولید کالا یا عرضه خدماتی در داخل توانسته است تا حدی جای خالی موارد مذکور را پر کند، اما در مواردی هم که نمونه ای وطنی وجود ندارد شاهد مشکلاتی بوده ایم .

در حالی که عدم عرضه تجهیزات محافظت در برابر صاعقه به عنوان کالاهایی از دسته دوم می تواند با مشکلات بزرگی بروز پیدا کند، اما مجموعه هایی نیز وجود دارند که با کمک واسطه ها و تجارت غیر مستقیم دست به واردات این محصولات می زنند .

oxinraad.com namayandegiforush se - نمایندگی فروش سرج ارستر

نمايندگي OBO

اگرچه با گردشی کوتاه در فضای مجازی با مجموعه های فراوانی برمی خوریم که خود را نمايندگي OBO معرفی می کنند، اما می توان به سادگی میزان اعتبار، سطح کیفی ، پیشینه و میزان قابل اطمینان بودن آن ها را سنجید . در همین رابطه علاوه بر امکان مشاهده رزومه و گواهی های حسن انجام کاری که از کارفرمایان قبلی دریافت کرده اند ، خدمات تکمیلی یک نمایندگی فروش سرج ارستر – ارائه خدمات بازرگانی و تأمین کالا – می تواند نمره واقعی آن را به ما نشان دهد .

از مهمترین این عوامل که از جمله شاخصه های مجموعه «ایمن سازان اکسین رعد» نیز می باشد می توان به ارائه خدمات طراحی سیستم‌های ارتینگ، حفاظت در برابر سرج و حفاطت در برابر صاعقه ( اکتیو – پسیو) ، محاسبه ریسک و اندازه گیری مقاومت خاک، تست مقاومت زمین با ارائه گواهی وزارت کار و نهایتاً ارائه خدمات طراحی، نظارت، تحویل و تست تأسیسات الکتریکی اشاره کرد .

سرج ارسترهای OBO

اگرچه امروزه برندهای متعددی در زمینه طراحی و تولید سرج ارسترها فعالیت کرده و می توان رد نام های بزرگی را در بازار فروش این محصولات دید، اما می توان گفت که محصولات کمپانی OBO BETTERMANN از آن دست محصولاتیست که در سراسر دنیا طرفداران زیادی داشته و از خصوصیتی که در میان اکثر قریب به اتفاق شرکت های آلمانی سراغ داریم می توان گفت که بهره‌گیری از این محصولات هر آنچه که از یک سرج ارستر می خواهیم را به ما می دهد .

oxinraad.com namayandegiforush do - نمایندگی فروش سرج ارستر

در همین رابطه مجموعه اکسین رعد به عنوان نمایندگی فروش سرج ارستر OBO با عرضه محصولات با کیفیت این برند با قیمتی مناسب، دارای تائیدیههای لازم و ارائه خدمات فنی و مهندسی مربوط به آن‌ها آماده تجهیز سازه های نیازمند محافظت شما در برابر برخورد صاعقه یا مستعد نوسانات برق می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.